PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE

Szkoły zagraniczne

Zagraniczne kursy językowe to doskonała okazja udoskonalenia znajomości języka obcego i poszerzenia wiedzy o zwyczajach i kulturze kraju, w którym się odbywa.

Kto może jechać?

Przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży. Mogą na nie pojechać osoby, które znają już język i chcą jego znajomość pogłębić, ale także te, które dopiero pragną rozpocząć jego naukę. 

Kursy o tematyce ogólnej

Kursy tej kategorii skupiają się na rozwijaniu umiejętności komunikowania się w danym języku. Obejmują, więc zajęcia z mówienia, rozumienia tekstu pisanego i mówionego. Nauka polega na poszerzaniu znajomości słownictwa ogólnego, struktur gramatycznych i tzw. języka "towarzyskiego".

Kursy dla biznesmenów

Kursy koncentrują się na tematyce ściśle związanej z życiem zawodowym, a więc obejmują zajęcia z przygotowywania profesjonalnych prezentacji, prowadzenia negocjacji i spotkań, rozmów telefonicznych itp. Na życzenie Państwa mogą również zawierać elementy słownictwa specjalistycznego, np. z dziedziny bankowości, marketingu, prawa. 

Terminy

Szkolenia językowe odbywają się przez cały rok, z wyjątkiem specjalnych kursów wakacyjnych prowadzonych tylko w lipcu i sierpniu. Zajęcia rozpoczynają się zwykle w poniedziałek. 

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu zakwaterowani są u starannie wybranych rodzin gościnnych, w akademiku, hotelu lub mieszkaniu studenckim, zależnie od życzenia. Mieszkanie z rodziną angielską jest dodatkowym atutem kursu, umożliwia, bowiem naukę języka nawet w wolnych chwilach, poza programem kursu, a także bezpośredni kontakt z kulturą danego kraju. Dla tych, którzy cenią sobie swobodę na pewno lepsze będzie zakwaterowanie w niezależnym pokoju w akademiku, hotelu czy mieszkaniu studenckim. 

Nauczyciele

Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, których ojczystym językiem jest wykładany w danej szkole. Zdobyli oni doświadczenie pracując w wielu placówkach, nierzadko rozsianych po całym świecie. 

Program dodatkowy

Szkoły organizują dla uczestników program dodatkowy, który obejmuje wycieczki, gry sportowe, wieczory międzynarodowe, naukę tradycyjnych tańców, barbecue, dyskoteki i wiele innych atrakcji. W przypadku kursów dla młodzieży taki program często jest wliczony w cenę kursu. 

Jak kalkulować ceny

Najczęściej ceny podane są osobno za kurs i osobno za zakwaterowanie. Jeżeli chcemy pojechać na kurs dwu-tygodniowy mnożymy razy 2 cenę za 1 tydzień naukii doliczamy opłatę rejestracyjną, a następnie kalkulujemy zeną zakwaterowania w ten sam sposób. Do całości należy jeszcze dodać opłatę bankową w wysokości odpowiednio 15 Euro, 15 GBP, 15 USD, 15 AUD.

Dojazd

Na Państwa życzenie rezerwujemy miejsca w samolocie lub autokarze i pomagamy wybrać połączenie najlepiej skorelowane z terminami rozpoczęcia i zakończenia kursu. 

Dla grup zorganizowanych

Możemy według życzenia ułożyć program kursu i wyszukać szkołę dla grup zorganizowanych tj. podróżujących z opiekunami. Istnieje wówczas możliwość przygotowania kursu dopasowanego do potrzeb uczestników. Dodatkowo uczestnicy mogą z góry zaplanować program imprez dodatkowych tj. wycieczek, gier sportowych, spotkań itp. Na życzenie Państwa organizujemy dodatkowy tygodniowy program zwiedzania przed lub po zakończeniu kursu. Dla grupy 30-osobowej oferujemy 2 miejsca gratis dla opiekunów. Grupom 15-osobowym i większym zapewniamy opiekę pilota w czasie podróży i trwania kursu.
11110000111111111000100010000000101000001111111111110000100000001000100010000000101000001000000011111111110000001100110010001000
O nasDla firmKursy językoweSzkoły zagraniczne